fbpx
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állások Egyéb

GÉPKEZELŐ/OPERÁTORI ÁLLÁS SZÁLLÁSSAL A KIRCHHOFFBA!

Részletes leírás

Ár : 230 000 Ft(Fix)
Hirdetéstípus : Keresek
Dátum : 2019.05.23.
Hely : ORSZÁGOS

58 ÉVES KORIG KERESÜNK MUNKAVÁLLALÓKAT ESZTERGOMBA INGYENES SZÁLLÁSSAL!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019.05.27

Autóipari cég

Különféle autóipari cégeknek gyártanak (Pl.: Suzuki, Skoda, Porsche) nagyobb elemeket, mint például a lökhárító.

Fő tevékenységi területét járműkarosszéria-alkatrészek gyártása képezi a következő egyedülálló technológiák alkalmazásával: Pont- és ívhegesztés (kézi és robotvezérlésű), lézeres vágás, hidegsajtolás (kézi és automatikus/szervotranszferrel) és – Magyarországon elsőként – meleg sajtolás (meleg formázás).

Munkarend: Kétféle munkarend található, melyből mindkettőt vállalni kell. (Nem tudni, hogy melyik területre és melyik munkarendbe fog dolgozni, ez a belépés napján dől el)

1.2+2-es munkarend 12 órában: 2 nap munka, 2 nap pihenő

06:00 – 18:00/18:00 – 06:00 (a szüneteket nem kell ledolgozni)

2.3 műszak 8 órában hétfőtől péntekig

Próbaidő: 3 hónap

Felvételi: Kedden felutaznak és részt vesznek a tájékoztatón, majd szerdán lesz a gyárban a felvételi. (Teszt, interjú, gyárlátogatás)

Belépés: következő héten hétfőn (Aznap van az orvosi vizsgálat is)

Bérezés:

Gépkezelő/operátor munkakörben: túlórával nettó 230.000 Ft

Targoncás esetében: túlórával nettó 250.000 Ft

Pótlékok:

•Műszakpótlék: A Munkavállalónak a 18:00 és a 06:00 óra közötti időtartam alatt történő munkavégzés esetén 30% bérpótlék (műszakpótlék) jár.

•Üzemi bónusz: A Munkavállaló havi bónuszra jogosult: Üzemi 1-es bónusz. Az összeg meghatározása az adott Területi egység mutatószámainak eredményétől függ. Új belépő az első teljes ledolgozott hónaptól jogosult az üzemi bónuszra. Aki írásbeli figyelmeztetést kapott, az 2 havi bónusz megvonásban részesül. Akinek az adott hónapban bármilyen mértékű igazolatlan, vagy 2 beosztás szerinti munkanapot meghaladó egyéb hiányzása volt

(táppénz, betegszabadság, üzemi baleset, fizetetlen szabadság, igazolt fizetetlen), annak nem jár bónusz.

•Jelenléti bónusz: Összege havi bruttó 25 000 Ft, jogosultság kezdő napja a belépést követő 3. hónap első napja. (A megnövekedett megrendelések miatt bruttó 50 000 Ft)

Hely

Írd meg az értékelésed

Top Böngéssz kényelmesebben Androidról!
Böngéssz kényelmesebben Androidról!